• O NÁS
  • Odborné semináře a školení

Ve spolupráci se společností PEDALSPORT s.r.o. (majitel značky Cyklovzdelavani.cz) pořádáme pro odbornou veřejnost (obchodníky a servisní techniky) semináře se zaměřením na středové pohony v podobě přestavbových sad Bafang BBS a integrované středové pohony Bafang MaxDrive. Nově také připravujeme seminář se zaměřením na středové pohony CompDrive Systems.

V roce 2016 jsme se účastnili prestižního čtvrtého ročníku mezinároní soutěže cyklomechaniků pod názvem EUROPACUP 2016. Jedno z osmi pracovišť bylo zaměřené na elektrokola a úkolem soutěžících bylo odstranit závady na středovém pohonu Bafang BBS. Bylo nám ctí zajišťovat zázemí tohoto pracoviště.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • Comp Drive System

    Lehký středový pohon založený na kombinaci japonské technologie výroby motoru a české elektroniky (řídící jednotka a software), včetně nové generace snímače Gear Sensor GSGI, jenž indikuje zařazený převodový stupeň.

  • Bafang MaxDrive

    Léty prověřený středový pohon s vysokým kroutícím momentem, velmi nízkou hlučností, vysokou spolehlivostí, otevřenou platformou a v neposlední řadě také výbornou pořizovací cenou a následnou nízkou cenou servisních prací a náhradních dílů.

  • Bafang BBS

    Středové pohony v podobě přestavbových elektrosad, vynikají především lehkostí, jednoduchostí instalace a v neposlední řadě také nízkými pořizovacími a následně i provozními náklady. Umožňují z většiny běžných jízdních kol dostupných na našem trhu vyrobit kvalitní elektrokolo.