• O NÁS
  • Záruční a pozáruční servis

Na všechny námi prodávané produkty, včetně elektrokol, poskytujeme záruku 24 měsíců, není-li stanoveno jinak (u vybraných modelů baterií může být záruční doba zkrácena). Během záruční doby poskytujeme službu v podobě bezplatného servisu v souladu s právními předpisy České republiky. Po uplynutí záruční doby na všechny naše produkty poskytujeme službu formou placeného pozáručního servisu, včetně repasí baterií.

Záruční a pozáruční servis

Provádíme servisní práce na všechny typy středových pohonů Bafang BBS (přestavbové sady BBS-01, BBS-02 a BBS-HD) a Bafang MaxDrive (Bafang M400) a také podle požadavků zákazníka programujeme středové pohony Bafang a nastavujeme ovládací jednotky (LCD a LED).

Od roku 2019 jsme oprávněni provádět pozáruční servis integrovaných středových pohonů Bosch eBike Systems včetně diagnostiky systému, ověření kapacity baterie a servisu pohonné jednotky Bosch Unit Drive včetně výměny opotřebených komponent.

Testovací centrum

Vybrané produkty dlouhodobě testujeme a výsledky pravidelně publikujeme v časopise Electric Bike Action CZ.

Bezpečný nákup

zkušenosti s elektrokoly od roku 2009

obvyklé doručení do 3 pracovních dnů

90% zboží ihned skladem

vstřícný přístup k zákazníkovi

stabilní a silná společnost

  • Comp Drive System

    Lehký středový pohon založený na kombinaci japonské technologie výroby motoru a české elektroniky (řídící jednotka a software), včetně nové generace snímače Gear Sensor GSGI, jenž indikuje zařazený převodový stupeň.

  • Bafang MaxDrive

    Léty prověřený středový pohon s vysokým kroutícím momentem, velmi nízkou hlučností, vysokou spolehlivostí, otevřenou platformou a v neposlední řadě také výbornou pořizovací cenou a následnou nízkou cenou servisních prací a náhradních dílů.

  • Bafang BBS

    Středové pohony v podobě přestavbových elektrosad, vynikají především lehkostí, jednoduchostí instalace a v neposlední řadě také nízkými pořizovacími a následně i provozními náklady. Umožňují z většiny běžných jízdních kol dostupných na našem trhu vyrobit kvalitní elektrokolo.